Přípravné kurzy 

na přijímací zkoušky

MATEMATIKA + ČJ

CHE + BI + FY

DSC_0987nova
DSC_0987nova

press to zoom
DSC_1004nova
DSC_1004nova

press to zoom
Výhled z učebny
Výhled z učebny

press to zoom
DSC_0987nova
DSC_0987nova

press to zoom
1/8
Prokázaný úspěch:
90 % prospěchové zlepšení;
75 % vyšší úspěšnost v testech
Individuální učební plány, přizpůsobené potřebám každého studenta
Zkušenosti s výukou dětí mající LMD, dyskalkulii, dysgrafiii, dyslexii a dysortografii
Top příprava na přijímací zkoušky na střední a vysoké školy
 
 

Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, obor Chemie a biologie se zaměřením na vzdělávání pro střední školy. Promovala jsem v roce 2011. V letech 2011/2012 jsem byla pracovně v Kanadě. 

 

Se soukromým  doučováním jsem začala již během svých vysokoškolských studií, mám tedy téměř desetiletou praxi. V roce 2013 jsem učila taktéž na základní škole v Praze, od roku 2014 se věnuje plně privátní výuce, mám živnostenský list. 

 

V červnu 2015 jsem založila společnost Top Learning s.r.o. V prvotní fázi se chci zaměřit na kvalitní výuku matematiky formou pololetních a ročních kurzů v menších skupinkách. Více informací naleznete na webových stránkách www.toplearning.cz.  

 

Doučuji v plném rozsahu učivo od základní až po vysokou školu. Výuka může být pravidelná (fixní), nebo se může jednat pouze o jednorázovou konzultaci. Pomůžu s přípravou na písemku, připravím Vás na přijímací zkoušky na SŠ/VŠ a reparáty. Doučuji i o víkendech, jsem časově velmi flexibilní, vždy se Vám pokusím vyjít vstříc. 

 

 

O mně

Reparáty

Nostrifikace

Pomoc před písemkami

Příprava     na přijímací zkoušky

Math in English  for foreigners

Co o mně řekli studenti

"Úspěšně jsem složila zkoušku z chemie"

 

Lucku jsem oslovila kvůli doučování organické chemie prvního ročníku magisterského studia na ČZU. Hledala jsem kvalitní doučování, kde se mi bude pedagog 100% věnovat a připraví mě na tuto zkoušku. Pilně se mi věnovala, poskytovala mi potřebné materiály na domácí přípravu a trpělivě se mnou prošla celou organickou chemii za necelý měsíc.

 

Lucka je velký profesionál, výborný pedagog, i když je trochu přísná, staly se z nás dobré kamarádky a já jsem úspěšně složila zkoušku z chemie. Doporučuji Lucii každému, kdo potřebuje zlepšit své znalosti na jakémkoliv stupni svého studia.

 

 

Ellen Greglová, září 2015, Praha

"Přijímací zkoušky z biologie jsem napsala na 85 %"

 

Jsem šťastná studentka Přírodovědecké fakulty UK. Moc děkuju paní Kristlové, která za co nejkratší dobu byla schopna zorganizovat, strukturovat moje znalosti biologie a pomoct s přípravou k přijímacím zkouškám, které jsem nakonec napsala na 85 %. Velmi užitečné pro mě byly tištěné materiály, obrázky, různé pomůcky. Líbilo se mi i vysvětlení těžkých otázek, rozhodně byla přátelská, ale zároveň vážná atmosféra.

 

S jistotou můžu říct, že lepšího učitele bude obtížné najít. Paní Kristlová Vás určitě připraví ke zkouškám, protože je zkušená odbornice. Ale hlavní podmínkou je, že Vy musíte chtít a být pracovití! Přeji všem mnoho úspěchů.

 

 

Yuliia Rakovets, červenec 2015, Praha